pokraČUJte

Pronájem kanceláří

Hledáte kancelář či obchodní prostory pro Vaše podnikání?

Nabízíme kanceláře v Administrativním centru EPOS, kde si jistě vyberete kancelář dle Vašich požadavků. Tato osmipodlažní budova se nachází v blízkosti historického centra Hradce Králové s dobrou dopravní dostupností a disponuje variabilními kancelářskými a obchodními prostory o celkové výměře 2.456 m2. Každý klient tak nalezne odpovídající zázemí pro svojí podnikatelskou činnost. Budete-li chtít, je možné zajistit nadstandardní vybavení kancelářeprovést stavební úpravy (nař. na ordinaci či jiné zdravotnické zařízení) dle Vašich požadavků, či vybavit kancelář nábytkem. Jestliže se později změní Vaše požadavky na prostor, je možné si pronajmout větší či menší kancelář. Nechcete platit peníze za pronájem kanceláře, kterou téměř nevyužíváte? Vyhovuje Vám více práce doma, či jste stále na cestách a schůzkách? V takovém případě Vám můžeme nabídnout virtuální kancelář či sídlo.

Kontaktujte nás
Poptávkový formulář
Telefon
778 050 200

Reference

Jsme zavedená účetní a daňová kancelář. Co o nás řekli naši klienti?

0
vyplněných daňových přiznání za rok
0
m2
kancelářských ploch k pronájmu
“Naše společnost je dlouhodobým a spokojeným klientem. Již 15 let využíváme profesionální služby a já oceňuji zejména osobní přístup všech, kteří se o nás starají. Díky jejich skvělé práci se můžeme věnovat pouze rozvíjení našeho podnikání.”
- Josef Hátle, majitel a jednatel společnosti Hátle s.r.o. -
“Svým klientům mohu vždy bez obav služby EPOS, s.r.o., sám je s důvěrou využívám, a to zejména při konzultacích daňových aspektů obchodních transakcí.”
- JUDr. Vladimíra Ostrožlíková, notářka -
“Se společností EPOS, s.r.o. spolupracujeme již přes 15 let. Poskytuje nám komplexní účetní servis a daňové poradenství. Na této spolupráci si ceníme zejména spolehlivosti a vysoké profesionality, díky čemuž se můžeme věnovat pouze svému podnikání.”
- Mgr. Pavel Střeleček, advokát -
“Na společnost EPOS, s.r.o. se vždy rádi obracíme, neboť jsme si jisti, že nám vždy doporučí daňově nejefektivnější řešení. Oceňujeme zejména profesionalitu a osobní přístup. ”
- Ondřej Veselý, majitel a jednatel společnosti ALTER s.r.o. -
“Velice si vážíme dlouhodobé spolupráce se společností EPOS, a to zejména v oblasti daňového poradenství.  Oceňujeme profesionální přístup daňového poradce Ing. Milana Mušky a schopnost najít vhodná a účinná řešení daňových záležitostí.”
- První privátní chirurgické centrum s.r.o. -
Josef Hátle, majitel a jednatel společnosti Hátle s.r.o. Josef Hátle, majitel a jednatel společnosti Hátle s.r.o. Josef Hátle, majitel a jednatel společnosti Hátle s.r.o. Josef Hátle, majitel a jednatel společnosti Hátle s.r.o. Josef Hátle, majitel a jednatel společnosti Hátle s.r.o.
Administrativní centrum EPOS
Akademika Heyrovského 1178
500 03 Hradec Králové
IČO: 60912553
DIČ: CZ60912553