pokraČUJte

Služby

Proč spolupracovat právě s námi?

Poskytujeme komplexní poradenské služby v oblasti daní, vedení účetnictví, ekonomického a právního poradenství. Nabízíme rovněž kancelářské a obchodní prostory k pronájmu v centru Hradce Králové. Naším cílem je vždy spokojenost našich klientů. Poskytujeme poradenství na velmi vysoké úrovni, na jednom místě, od odobrníků a za přijatelné ceny. My zodpovídáme za naše rady, Vy za Vaše rozhodnutí. Vnímáme přání a požadavky našich klientů. Věříme, že naše služby Vám umožní soustředit se na Vaše podnikání.

Čím se řídíme při poskytování služeb našim klientům?

Když něco dobře umíte a založíte si na tom podnikání, chcete se tomu věnovat naplno. Účetnictví, mzdy, daně a další nutná administrativa Vám odčerpávají energii. Pokud tyto věci svěříte nám, tedy specializované externí firmě, která je kompetentní a důvěryhodná, uvolníte si ruce pro aktivity, které umíte nejlíp. Pak můžete mít oprávněný pocit, že se rozvoji svého podnikání věnujete naplno. Z pohledu klienta je každý výsledek naší práce srozumitelný, přehledný a hlavně časově nenáročný.

Myslíme při naší práci na to, aby se klienti u nás cítili pohodlně. Léta zkušeností nás naučila, že klienti neocení, když jim budeme sdělovat všechny nám dostupné informace do všech detailů. Každý zákazník potřebuje individuální přístup. I složité věci umíme vysvětlit jasně a srozumitelně. Při spolupráci s námi hraje důležitou roli rovněž důvěra, která je nezbytná. Loajalita a ochrana důvěrných informací našich klientů je pro nás samozřejmostí. Chceme být jistotou, o kterou se můžete při Vašem podnikání opřít.

Lidé u nás jsou vysoce specializovaní, přesto pořád máme na zřeteli celkový obraz klienta. Dnešní doba je rychlá, změny přicházejí stále, a proto interní školení a vzdělávání jsou nedílnou součástí naší práce. Chyby si nemůžeme dovolit. Máme nastavený systém kontrolních mechanismů, díky nimž udržujeme stále maximální bezchybnost všech našich úkonů. Jsme pojištěni pro případ, kdy naší činností způsobíme klientovi škodu.

Vsázíme na tým mladých lidí, kteří jsou přirozeně flexibilní. Nejde jen o to, aby uměli zvládat moderní technologie, musí umět kreativně přemýšlet a navrhnout pro klienta v daný okamžik optimální řešení. Potřeby našich klientů se mění v čase, a my rosteme tím, jak se stále učíme spolu s nimi. Snažíme se být o krok napřed

Kontaktujte nás
Poptávkový formulář
Telefon
778 050 200

Reference

Jsme zavedená účetní a daňová kancelář. Co o nás řekli naši klienti?

0
vyplněných daňových přiznání za rok
0
m2
kancelářských ploch k pronájmu
“Naše společnost je dlouhodobým a spokojeným klientem. Již 15 let využíváme profesionální služby a já oceňuji zejména osobní přístup všech, kteří se o nás starají. Díky jejich skvělé práci se můžeme věnovat pouze rozvíjení našeho podnikání.”
- Josef Hátle, majitel a jednatel společnosti Hátle s.r.o. -
“Svým klientům mohu vždy bez obav služby EPOS, s.r.o., sám je s důvěrou využívám, a to zejména při konzultacích daňových aspektů obchodních transakcí.”
- JUDr. Vladimíra Ostrožlíková, notářka -
“Se společností EPOS, s.r.o. spolupracujeme již přes 15 let. Poskytuje nám komplexní účetní servis a daňové poradenství. Na této spolupráci si ceníme zejména spolehlivosti a vysoké profesionality, díky čemuž se můžeme věnovat pouze svému podnikání.”
- Mgr. Pavel Střeleček, advokát -
“Na společnost EPOS, s.r.o. se vždy rádi obracíme, neboť jsme si jisti, že nám vždy doporučí daňově nejefektivnější řešení. Oceňujeme zejména profesionalitu a osobní přístup. ”
- Ondřej Veselý, majitel a jednatel společnosti ALTER s.r.o. -
“Velice si vážíme dlouhodobé spolupráce se společností EPOS, a to zejména v oblasti daňového poradenství.  Oceňujeme profesionální přístup daňového poradce Ing. Milana Mušky a schopnost najít vhodná a účinná řešení daňových záležitostí.”
- První privátní chirurgické centrum s.r.o. -
Josef Hátle, majitel a jednatel společnosti Hátle s.r.o. Josef Hátle, majitel a jednatel společnosti Hátle s.r.o. Josef Hátle, majitel a jednatel společnosti Hátle s.r.o. Josef Hátle, majitel a jednatel společnosti Hátle s.r.o. Josef Hátle, majitel a jednatel společnosti Hátle s.r.o.
Administrativní centrum EPOS
Akademika Heyrovského 1178
500 03 Hradec Králové
IČO: 60912553
DIČ: CZ60912553