pokraČUJte

Účetní kancelář

Nevíte si rady s účetnictvím?

Potřebujete vést kompletní daňovou evidenci či účetnictví? Potřebujete zpracovat přiznání k DPH, kontrolní hlášení, či řešíte otázku přenesené daňové povinnosti? Potřebujete zajistit mzdy či řešit personální agendu? Přenechte tuto agendu nám. Pokud jí svěříte nám, od toho momentu pro Vás přestane být nepříjemnou zátěží. Víme, co je při zpracování účetnictví zásadní, co má prioritu, co se nesmí opomíjet a na co v žádném případě nezapomenout. Vedeme účetnictví společnostem i živnostníkům již 22 let, neustále si zvyšujeme svou odbornost a na naší práci nám záleží. Rozsah poskytovaných služeb záleží na Vás. Můžeme pro Vás zajistit komplexní vedení účetnictví (daňové evidence), takže se nebudete muset o nic starat, anebo zpracovat některou z dílčích agend (např. vedení mezd). Své služby poskytujeme zejména v Královéhradeckém a Pardubickém kraji a na území hlavního města Prahy. K vedení účetnictví využíváme zejména program POHODA, nicméně v případě požadavku ze strany klienta jsme schopni zajistit vedení účetnictví i v jiném softwaru.  

Za minimální měsíční paušál získáte spolehlivého partnera, který za Vás převezme odpovědnost za Vaše účetnictví. Neděláme rozdíly mezi velkou společností a živnostníkem, všem garantujeme stoprocentní servis

Odborně provádíme rovněž rekonstrukci účetnictví a jeho audit. Máme zkušenosti rovněž s vedením účetnictví v průběhu likvidace společnosti či v rámci insolvenčních řízení. Je pro nás posláním nabízet našim zákazníkům diskrétní a individuální přístup k jejich potřebám. Zaručíme Vám klidné spaní a ušetříme starosti a nejasnosti ohledně vedení účetnictví. Můžete pak věnovat všechnu svou energii na rozvíjení svého podnikání. 

Máme dostatečně velký tým zaměstnanců, dbáme na jejich odbornou úroveň, pravidelně je proškolujeme a rozšiřujeme jejich znalosti. Žádná firma není tak velká, abychom nezvládli odpovědně spravovat její účetnictví, a žádný klient není tak malý, abychom se o něj nechtěli starat. U nás není nikdo anonymním klientem, všechny své zákazníky dobře známe a vnímáme je naprosto individuálně.

CENÍK (VEDENÍ ÚČETNICTVÍ)

Kontaktujte nás
Poptávkový formulář
Telefon
778 050 200

Reference

Jsme zavedená účetní a daňová kancelář. Co o nás řekli naši klienti?

0
vyplněných daňových přiznání za rok
0
m2
kancelářských ploch k pronájmu
“Naše společnost je dlouhodobým a spokojeným klientem. Již 15 let využíváme profesionální služby a já oceňuji zejména osobní přístup všech, kteří se o nás starají. Díky jejich skvělé práci se můžeme věnovat pouze rozvíjení našeho podnikání.”
- Josef Hátle, majitel a jednatel společnosti Hátle s.r.o. -
“Svým klientům mohu vždy bez obav služby EPOS, s.r.o., sám je s důvěrou využívám, a to zejména při konzultacích daňových aspektů obchodních transakcí.”
- JUDr. Vladimíra Ostrožlíková, notářka -
“Se společností EPOS, s.r.o. spolupracujeme již přes 15 let. Poskytuje nám komplexní účetní servis a daňové poradenství. Na této spolupráci si ceníme zejména spolehlivosti a vysoké profesionality, díky čemuž se můžeme věnovat pouze svému podnikání.”
- Mgr. Pavel Střeleček, advokát -
“Na společnost EPOS, s.r.o. se vždy rádi obracíme, neboť jsme si jisti, že nám vždy doporučí daňově nejefektivnější řešení. Oceňujeme zejména profesionalitu a osobní přístup. ”
- Ondřej Veselý, majitel a jednatel společnosti ALTER s.r.o. -
“Velice si vážíme dlouhodobé spolupráce se společností EPOS, a to zejména v oblasti daňového poradenství.  Oceňujeme profesionální přístup daňového poradce Ing. Milana Mušky a schopnost najít vhodná a účinná řešení daňových záležitostí.”
- První privátní chirurgické centrum s.r.o. -
Josef Hátle, majitel a jednatel společnosti Hátle s.r.o. Josef Hátle, majitel a jednatel společnosti Hátle s.r.o. Josef Hátle, majitel a jednatel společnosti Hátle s.r.o. Josef Hátle, majitel a jednatel společnosti Hátle s.r.o. Josef Hátle, majitel a jednatel společnosti Hátle s.r.o.
Administrativní centrum EPOS
Akademika Heyrovského 1178
500 03 Hradec Králové
IČO: 60912553
DIČ: CZ60912553