pokraČUJte

Daňové poradenství

 

Co pro Vás můžeme udělat?

Daně jsou nedílnou součástí podnikání každé společnosti či jednotlivce, od velkých korporací až po drobné živnostníky. Daňový systém v ČR je v zásadě podobný systémům v zahraničí, nicméně aplikace řady nejasných daňových předpisů klade vysoké požadavky na řešitele sporných případů a je technicky náročná. Situaci navíc komplikují časté legislativní změny a vysoké daňové sankce v případě odchýlení se od daňových předpisů. I u zdánlivě jednoduchých transakcí se tak mohou objevit nečekané komplikace.

Nabízíme průběžné i jednorázové komplexní daňové poradenství v oblasti českých daní, což zahrnuje daňové konzultace v návaznosti na jednotlivé obchodní případy, zpracování daňových přiznání, zastupování při daňových kontrolách, řešení sporů s finančními úřady prostřednictvím řádných, mimorádných i opravných prostředků, prostřednictvím správních žalob ke správním soudům či podáním ústavních stížností prostřednictvím právního zástupce.  Na základě plné moci zajistíme odklad termínu pro podání daňových přiznání.

Díky detailním znalostem účetní a daňové legislativy, orientaci v jejím aktuálním vývoji a právním znalostem Vám můžeme nabídnout řešení, která sníží daňová rizika Vašich transakcí a povedou k daňovým úsporám.

CENÍK (DAŇOVÉ PORADENSTVÍ)

Kontaktujte nás
Poptávkový formulář
Telefon
778 050 200

Reference

Jsme zavedená účetní a daňová kancelář. Co o nás řekli naši klienti?

0
vyplněných daňových přiznání za rok
0
m2
kancelářských ploch k pronájmu
“Naše společnost je dlouhodobým a spokojeným klientem. Již 15 let využíváme profesionální služby a já oceňuji zejména osobní přístup všech, kteří se o nás starají. Díky jejich skvělé práci se můžeme věnovat pouze rozvíjení našeho podnikání.”
- Josef Hátle, majitel a jednatel společnosti Hátle s.r.o. -
“Svým klientům mohu vždy bez obav služby EPOS, s.r.o., sám je s důvěrou využívám, a to zejména při konzultacích daňových aspektů obchodních transakcí.”
- JUDr. Vladimíra Ostrožlíková, notářka -
“Se společností EPOS, s.r.o. spolupracujeme již přes 15 let. Poskytuje nám komplexní účetní servis a daňové poradenství. Na této spolupráci si ceníme zejména spolehlivosti a vysoké profesionality, díky čemuž se můžeme věnovat pouze svému podnikání.”
- Mgr. Pavel Střeleček, advokát -
“Na společnost EPOS, s.r.o. se vždy rádi obracíme, neboť jsme si jisti, že nám vždy doporučí daňově nejefektivnější řešení. Oceňujeme zejména profesionalitu a osobní přístup. ”
- Ondřej Veselý, majitel a jednatel společnosti ALTER s.r.o. -
“Velice si vážíme dlouhodobé spolupráce se společností EPOS, a to zejména v oblasti daňového poradenství.  Oceňujeme profesionální přístup daňového poradce Ing. Milana Mušky a schopnost najít vhodná a účinná řešení daňových záležitostí.”
- První privátní chirurgické centrum s.r.o. -
Josef Hátle, majitel a jednatel společnosti Hátle s.r.o. Josef Hátle, majitel a jednatel společnosti Hátle s.r.o. Josef Hátle, majitel a jednatel společnosti Hátle s.r.o. Josef Hátle, majitel a jednatel společnosti Hátle s.r.o. Josef Hátle, majitel a jednatel společnosti Hátle s.r.o.
Administrativní centrum EPOS
Akademika Heyrovského 1178
500 03 Hradec Králové
IČO: 60912553
DIČ: CZ60912553