pokraČUJte

Daňová optimalizace

Daňová optimalizace je legální cesta, jak snížit daňovou povinnost bez porušení zákona. Daňová legislativa v ČR umožňuje celou řadu způsobů, jak legálně redukovat příjmy a tím zároveň i daň z příjmů fyzických a právnických osob. Aplikace správných metod přitom může pomoci nejen subjektům, kteří vykazují v rámci své podnikatelské činnosti vysoké zisky, ale v zásadě všem subjektům, kteří by ušetřené prostředky investovali do svého podnikání a tím získali konkurenční výhodu.

Orientujeme se v problematice snížení daňové zátěže a poskytujeme poradenství pro mezinárodní daňové plánování. Jedná se o využití zákonných možnosti platného daňového systému ke snížení základu daně či o převedení části vlastní daňové povinnosti na subjekt v zahraničí, zpravidla do zemí s nižším zdaněním.

Vysvětlit daňovou problematiku – na to musí být člověk filozof. Pro matematika je to příliš těžké.  
(Albert Einstein)

<< zpět na DAŇOVÉ PORADENSTVÍ

Kontaktujte nás
Poptávkový formulář
Telefon
778 050 200

Reference

Jsme zavedená účetní a daňová kancelář. Co o nás řekli naši klienti?

0
vyplněných daňových přiznání za rok
0
m2
kancelářských ploch k pronájmu
“Naše společnost je dlouhodobým a spokojeným klientem. Již 15 let využíváme profesionální služby a já oceňuji zejména osobní přístup všech, kteří se o nás starají. Díky jejich skvělé práci se můžeme věnovat pouze rozvíjení našeho podnikání.”
- Josef Hátle, majitel a jednatel společnosti Hátle s.r.o. -
“Svým klientům mohu vždy bez obav služby EPOS, s.r.o., sám je s důvěrou využívám, a to zejména při konzultacích daňových aspektů obchodních transakcí.”
- JUDr. Vladimíra Ostrožlíková, notářka -
“Se společností EPOS, s.r.o. spolupracujeme již přes 15 let. Poskytuje nám komplexní účetní servis a daňové poradenství. Na této spolupráci si ceníme zejména spolehlivosti a vysoké profesionality, díky čemuž se můžeme věnovat pouze svému podnikání.”
- Mgr. Pavel Střeleček, advokát -
“Na společnost EPOS, s.r.o. se vždy rádi obracíme, neboť jsme si jisti, že nám vždy doporučí daňově nejefektivnější řešení. Oceňujeme zejména profesionalitu a osobní přístup. ”
- Ondřej Veselý, majitel a jednatel společnosti ALTER s.r.o. -
“Velice si vážíme dlouhodobé spolupráce se společností EPOS, a to zejména v oblasti daňového poradenství.  Oceňujeme profesionální přístup daňového poradce Ing. Milana Mušky a schopnost najít vhodná a účinná řešení daňových záležitostí.”
- První privátní chirurgické centrum s.r.o. -
Josef Hátle, majitel a jednatel společnosti Hátle s.r.o. Josef Hátle, majitel a jednatel společnosti Hátle s.r.o. Josef Hátle, majitel a jednatel společnosti Hátle s.r.o. Josef Hátle, majitel a jednatel společnosti Hátle s.r.o. Josef Hátle, majitel a jednatel společnosti Hátle s.r.o.
Administrativní centrum EPOS
Akademika Heyrovského 1178
500 03 Hradec Králové
IČO: 60912553
DIČ: CZ60912553