pokraČUJte

O společnosti

Jsme poradenská společnost, která svým klientům pomáhá rozvíjet jejich podnikatelské aktivity již 25 let, a to v oblastech daní, účetnictví, mezd a právního poradenství. Kromě běžného zpracování účetních dokladů a vedení mzdové agendy, zpracování daňových přiznání (k dani z příjmů právnických a fyzických osob, dani z přidané hodnoty a dalším daním) se zaměřujeme na optimalizaci daňových povinností v rámci podnikání našich klientů, resp. při realizaci konkrétních projektů. Jsme schopni analyzovat Vaší podnikatelskou činnost a navrhnout opatření vedoucí k daňovým úsporám. Poskytování daňového poradenství vnímáme nejen jako komplexní daňové konzultace v návaznosti na české právní předpisy, ale též zastupování při daňových kontrolách a řešení sporů v navazujícících soudních řízení.

Proč spolupracovat právě s námi? Jsme schopní zajistit komplexní poradenství na velmi vysoké úrovni, na jednom místě a od odborníků, kteří na sobě neustále pracují, vzdělávají se a mají přehled v aktuálním dění. My zodpovídáme za naše poradenství, Vy za Vaše rozhodnutí. Vnímáme přání a požadavky našich klientů. Věříme, že naše služby Vám umožní soustředit se na hlavní předmět Vašeho podnikání.

Od roku 1994 jsme rovněž vlastníkem a provozovatelem administrativní budovy, která se nachází v centru Hradce Králové v ulici Akademika Heyrovského. Tato osmipodlažní budova disponuje variabilními kancelářskými a obchodními prostory o celkové výměře 2.456 m2. Každý klient tak nalezne odpovídající zázemí pro svojí podnikatelskou činnost. Nabízíme rovněž služby virtuální kanceláře.

Obrazek

Reference

Jsme zavedená účetní a daňová kancelář. Co o nás řekli naši klienti?

0
vyplněných daňových přiznání za rok
0
m2
kancelářských ploch k pronájmu
“Naše společnost je dlouhodobým a spokojeným klientem. Již 15 let využíváme profesionální služby a já oceňuji zejména osobní přístup všech, kteří se o nás starají. Díky jejich skvělé práci se můžeme věnovat pouze rozvíjení našeho podnikání.”
- Josef Hátle, majitel a jednatel společnosti Hátle s.r.o. -
“Svým klientům mohu vždy bez obav služby EPOS, s.r.o., sám je s důvěrou využívám, a to zejména při konzultacích daňových aspektů obchodních transakcí.”
- JUDr. Vladimíra Ostrožlíková, notářka -
“Se společností EPOS, s.r.o. spolupracujeme již přes 15 let. Poskytuje nám komplexní účetní servis a daňové poradenství. Na této spolupráci si ceníme zejména spolehlivosti a vysoké profesionality, díky čemuž se můžeme věnovat pouze svému podnikání.”
- Mgr. Pavel Střeleček, advokát -
“Na společnost EPOS, s.r.o. se vždy rádi obracíme, neboť jsme si jisti, že nám vždy doporučí daňově nejefektivnější řešení. Oceňujeme zejména profesionalitu a osobní přístup. ”
- Ondřej Veselý, majitel a jednatel společnosti ALTER s.r.o. -
“Velice si vážíme dlouhodobé spolupráce se společností EPOS, a to zejména v oblasti daňového poradenství.  Oceňujeme profesionální přístup daňového poradce Ing. Milana Mušky a schopnost najít vhodná a účinná řešení daňových záležitostí.”
- První privátní chirurgické centrum s.r.o. -
Josef Hátle, majitel a jednatel společnosti Hátle s.r.o. Josef Hátle, majitel a jednatel společnosti Hátle s.r.o. Josef Hátle, majitel a jednatel společnosti Hátle s.r.o. Josef Hátle, majitel a jednatel společnosti Hátle s.r.o. Josef Hátle, majitel a jednatel společnosti Hátle s.r.o.
Administrativní centrum EPOS
Akademika Heyrovského 1178
500 03 Hradec Králové
IČO: 60912553
DIČ: CZ60912553