pokraČUJte

Virtuální sídlo

Virtuální sídlo je vhodné pro všechny podnikatele, kteří nemají potřebu stálé kanceláře. Jsou výhodným řešením, pokud jste převážně na cestách či v zahraničí a sídlo společnosti nejste schopen každodenně obsluhovat. Dále je možné virtuální sídlo využít jako účinný první krok při rozvoji společnosti v novém regionu nebo při založení společnosti. Největší výhodou administrativního sídla je snížení nákladů spojených s provozem kanceláře společnosti. Virtuální sídlo nepotřebuje uklízet, neodebírá elektřinu, není třeba kupovat vybavení. Anonymita, kterou získáte, Vám zajistí, že Vás nebudou oslovovat podomní obchodníci a nemusíte již uvádět jako sídlo společnosti Vaše trvalé bydliště. Při změně adresy Vaší provozovny nebudete muset žádat o změnu v obchodním rejstříku. Neposlední výhodou je téměř okamžité využití služby s nízkou cenou a zaručenou kvalitou.

Co je virtuální sídlo?
- Je sídlo, které máte uvedeno v živnostenském, obchodním či jiném rejstříku.
- Na této adrese Vás budou kontaktovat orgány státní správy, případně Vaši klienti.  
- V případě potřeby "klasické" kanceláře si můžete pronajmout po dobu trvání schůzky některou z nabízených kanceláří.

Pro koho je virtuální sídlo určeno?
- Pro všechny podnikatele, kteří nemají potřebu stálé kanceláře.
- Jsou obzvláště vhodné, pokud je majitel společnosti převážně na cestách či v zahraničí a sídlo společnosti není schopen obsluhovat.
- Mnoho našich zákazníků volí tuto službu pro zajištění anonymity, kterou administrativní sídlo nabízí.

Jak virtuální sídlo funguje?
- Získáte administrativní sídlo na zvolené adrese na základě souhlasu s umístěním sídla.
- Rozsah dalších námi poskytovaných služeb záleží zcela na Vás.

Musím se zdržovat ve virtuálním sídle?
- Nemusíte. To, že máte někde sídlo, neznamená, že tam musíte být neustále přítomni.

Co podnikatelům virtuální sídlo přináší?
- Úspora nákladů za provoz "klasické" kanceláře.
- Rozsah služeb lze přizpůsobit Vašim přáním a požadavkům.
- Aministrativní sídlo tak zajistí pokrytí veškerých nároků běžné kancelářské jednotky bez zbytečné práce a starostí s jistotou profesionálních služeb.

CENÍK (VIRTUÁLNÍ KANCELÁŘ)

Kontaktujte nás
Poptávkový formulář
Telefon
778 050 200

Reference

Jsme zavedená účetní a daňová kancelář. Co o nás řekli naši klienti?

0
vyplněných daňových přiznání za rok
0
m2
kancelářských ploch k pronájmu
“Naše společnost je dlouhodobým a spokojeným klientem. Již 15 let využíváme profesionální služby a já oceňuji zejména osobní přístup všech, kteří se o nás starají. Díky jejich skvělé práci se můžeme věnovat pouze rozvíjení našeho podnikání.”
- Josef Hátle, majitel a jednatel společnosti Hátle s.r.o. -
“Svým klientům mohu vždy bez obav služby EPOS, s.r.o., sám je s důvěrou využívám, a to zejména při konzultacích daňových aspektů obchodních transakcí.”
- JUDr. Vladimíra Ostrožlíková, notářka -
“Se společností EPOS, s.r.o. spolupracujeme již přes 15 let. Poskytuje nám komplexní účetní servis a daňové poradenství. Na této spolupráci si ceníme zejména spolehlivosti a vysoké profesionality, díky čemuž se můžeme věnovat pouze svému podnikání.”
- Mgr. Pavel Střeleček, advokát -
“Na společnost EPOS, s.r.o. se vždy rádi obracíme, neboť jsme si jisti, že nám vždy doporučí daňově nejefektivnější řešení. Oceňujeme zejména profesionalitu a osobní přístup. ”
- Ondřej Veselý, majitel a jednatel společnosti ALTER s.r.o. -
“Velice si vážíme dlouhodobé spolupráce se společností EPOS, a to zejména v oblasti daňového poradenství.  Oceňujeme profesionální přístup daňového poradce Ing. Milana Mušky a schopnost najít vhodná a účinná řešení daňových záležitostí.”
- První privátní chirurgické centrum s.r.o. -
Josef Hátle, majitel a jednatel společnosti Hátle s.r.o. Josef Hátle, majitel a jednatel společnosti Hátle s.r.o. Josef Hátle, majitel a jednatel společnosti Hátle s.r.o. Josef Hátle, majitel a jednatel společnosti Hátle s.r.o. Josef Hátle, majitel a jednatel společnosti Hátle s.r.o.
Administrativní centrum EPOS
Akademika Heyrovského 1178
500 03 Hradec Králové
IČO: 60912553
DIČ: CZ60912553