pokraČUJte

Pronájem zasedací místnosti

Potřebujete pro své aktivity využívat zasedací místnost nepravidelně a nechcete platit měsíční nájem? Využijte sdílenou zasedací místnost a zaplaťte jen za čas, který jí budete využívat. Zasedací místnost je určena nejen nájemcům Administrativního centra EPOS, ale i dalším zájemcům, kteří potřebují prostor k práci nebo schůzkám v centru HK. V rámci administrativního servisu připravíme zasedací místnost tak, abyste se v ní Vy i Vaši partneři cítili pohodlně.Nabízíme ke krátkodobému i dlouhodobému pronájmu zasedací místnost, vybavenou potřebným zařízením, jako je flipchart, dataprojektor, promítací plátno. Samozřejmostí je Wi-Fi internetové připojení a komplexní administrativní zázemí. Zasedací místnost se nachází v 7. patře Administrativního centra EPOS. Pro nájemníky Administrativního centra EPOS je první hodina pronájmu zasedací místnosti zdarma, každá další hodina je zpoplatněna částkou 250,- Kč bez DPH

Kontaktujte nás
Poptávkový formulář
Telefon
778 050 200

Reference

Jsme zavedená účetní a daňová kancelář. Co o nás řekli naši klienti?

0
vyplněných daňových přiznání za rok
0
m2
kancelářských ploch k pronájmu
“Naše společnost je dlouhodobým a spokojeným klientem. Již 15 let využíváme profesionální služby a já oceňuji zejména osobní přístup všech, kteří se o nás starají. Díky jejich skvělé práci se můžeme věnovat pouze rozvíjení našeho podnikání.”
- Josef Hátle, majitel a jednatel společnosti Hátle s.r.o. -
“Svým klientům mohu vždy bez obav služby EPOS, s.r.o., sám je s důvěrou využívám, a to zejména při konzultacích daňových aspektů obchodních transakcí.”
- JUDr. Vladimíra Ostrožlíková, notářka -
“Se společností EPOS, s.r.o. spolupracujeme již přes 15 let. Poskytuje nám komplexní účetní servis a daňové poradenství. Na této spolupráci si ceníme zejména spolehlivosti a vysoké profesionality, díky čemuž se můžeme věnovat pouze svému podnikání.”
- Mgr. Pavel Střeleček, advokát -
“Na společnost EPOS, s.r.o. se vždy rádi obracíme, neboť jsme si jisti, že nám vždy doporučí daňově nejefektivnější řešení. Oceňujeme zejména profesionalitu a osobní přístup. ”
- Ondřej Veselý, majitel a jednatel společnosti ALTER s.r.o. -
“Velice si vážíme dlouhodobé spolupráce se společností EPOS, a to zejména v oblasti daňového poradenství.  Oceňujeme profesionální přístup daňového poradce Ing. Milana Mušky a schopnost najít vhodná a účinná řešení daňových záležitostí.”
- První privátní chirurgické centrum s.r.o. -
Josef Hátle, majitel a jednatel společnosti Hátle s.r.o. Josef Hátle, majitel a jednatel společnosti Hátle s.r.o. Josef Hátle, majitel a jednatel společnosti Hátle s.r.o. Josef Hátle, majitel a jednatel společnosti Hátle s.r.o. Josef Hátle, majitel a jednatel společnosti Hátle s.r.o.
Administrativní centrum EPOS
Akademika Heyrovského 1178
500 03 Hradec Králové
IČO: 60912553
DIČ: CZ60912553