pokraČUJte

Sepis a kontrola smluv

Vypracování návrhů a sepis smluv patří k tradičním právním agendám, kterým se v naší advokátní kanceláři věnujeme. Podle Vašich požadavků a potřeb Vám připravíme smlouvy na míru ze všech právních oblastí. Při sepisu standardizovaných smluv (např. smlouva o převodu nemovitosti, darovací smlouva, smlouva o nájmu bytu, smlouva o nájmu prostoru sloužícího k podnikání, smlouva o pachtu, smlouva o převodu podílu) můžete využít některý z námi nabízených cenových balíčků. V případě, že potřebujete sepsat jiný typ smlouvy, než který je uveden v cenových balíčcích, Vám vždy na základě Vámi sdělených požadavků na typ a obsah smlouvy, sdělíme předpokládaný rozsah práce a výslednou cenu. Jednou z nejžádanějších služeb je online kontrola smlouvy o převodu nemovitosti. Tuto službu využívají klienti z celé ČR a je poskytována nejčastěji prostřednictvím e-mailu bez nutnosti osobní schůzky. S ohledem na hodnotu převáděné nemovitosti je provedení kontroly smlouvy doporučováno ve všech případech, zejména však tam, kde je kupní cena nebo její část hrazena prostřednictvím úvěru za současného zřízení zástavního práva.

<< zpět na ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ

Kontaktujte nás
Poptávkový formulář
Telefon
778 050 200

Reference

Jsme zavedená účetní a daňová kancelář. Co o nás řekli naši klienti?

0
vyplněných daňových přiznání za rok
0
m2
kancelářských ploch k pronájmu
“Naše společnost je dlouhodobým a spokojeným klientem. Již 15 let využíváme profesionální služby a já oceňuji zejména osobní přístup všech, kteří se o nás starají. Díky jejich skvělé práci se můžeme věnovat pouze rozvíjení našeho podnikání.”
- Josef Hátle, majitel a jednatel společnosti Hátle s.r.o. -
“Svým klientům mohu vždy bez obav služby EPOS, s.r.o., sám je s důvěrou využívám, a to zejména při konzultacích daňových aspektů obchodních transakcí.”
- JUDr. Vladimíra Ostrožlíková, notářka -
“Se společností EPOS, s.r.o. spolupracujeme již přes 15 let. Poskytuje nám komplexní účetní servis a daňové poradenství. Na této spolupráci si ceníme zejména spolehlivosti a vysoké profesionality, díky čemuž se můžeme věnovat pouze svému podnikání.”
- Mgr. Pavel Střeleček, advokát -
“Na společnost EPOS, s.r.o. se vždy rádi obracíme, neboť jsme si jisti, že nám vždy doporučí daňově nejefektivnější řešení. Oceňujeme zejména profesionalitu a osobní přístup. ”
- Ondřej Veselý, majitel a jednatel společnosti ALTER s.r.o. -
“Velice si vážíme dlouhodobé spolupráce se společností EPOS, a to zejména v oblasti daňového poradenství.  Oceňujeme profesionální přístup daňového poradce Ing. Milana Mušky a schopnost najít vhodná a účinná řešení daňových záležitostí.”
- První privátní chirurgické centrum s.r.o. -
Josef Hátle, majitel a jednatel společnosti Hátle s.r.o. Josef Hátle, majitel a jednatel společnosti Hátle s.r.o. Josef Hátle, majitel a jednatel společnosti Hátle s.r.o. Josef Hátle, majitel a jednatel společnosti Hátle s.r.o. Josef Hátle, majitel a jednatel společnosti Hátle s.r.o.
Administrativní centrum EPOS
Akademika Heyrovského 1178
500 03 Hradec Králové
IČO: 60912553
DIČ: CZ60912553